गायक थापालाई मंसिरमै बेहुली चाहियो

फाईल तस्विर !!

काठमाण्डौं,मंसिर,१०-लोक दोहोरी गायक गोपाल जंग थापाले चश्मा लाउँछु कालो बोलको नयाँ गित बजारमा ल्याएका छन । चर्चित गायिका तथा कार्यक्रम सञ्चालिका उमादेवी खनाल र गायक थापाको स्वरमा रहेको यस गितको अभिनयमा थापालाई चित्रकला बुढाले साथ दिएकी छिन ।

(नयां गितको भिडीयो हेर्न दिएको लिंकमा क्लिक गर्नुहोस् )

विशेष गरी नेपाली परम्परा अनुसार प्रायः मंसिर महिना विवाहको सिजन हुन्छ त्यसैले पनि यहि सिजनमा चश्मा लाउँछु कालो, तिमी बेहुली म बेहुला हुने आयो भन्छन पालो गित सार्वजनिक गरिएको गायक थापाले बताए।

उनले यो गितको शब्दमा नेपाली मौलिकतालाई नै प्राथमिकता दिएको बताए।हामीले गितमा सके सम्म उपयुक्त खालका शब्द राखेका छौ, सञ्चारकर्मी समेत रहेका गायक थापाले भने त्यसैले यो गीतलाई पनि अरु गित झै शुभचिन्तकहरुले मन पराउनु हुनेछ । यस गीतको भिडीयो छायांकन राज मल्लले गरेका हुन ।

गितमा चर्चित एरेन्जर विजय कुमार थापार मगरको संगीत संयोजन रहेको छ भने शब्द, संगीत र भिडीयो निर्देशन गायक थापाले नै गरेका हुन् । प्रायः नेपाली समाज र देशमा घटेका वास्तविक घट्नाहरुलाई समेटेर गीत गाउने थापाले यसपालि भने मनोरञ्जनात्मक गित दर्शक माझ ल्याएको बताए ।

यसअघि गायक थापाले भत्ता पचाउन, नेपालका नेता, क्या राम्रो रैछ नि साँफेबगर, बर पिपल छायाले, धेरै भए फटाहा जाली, नाच्ने बुढी चाहियो लगायतका गीतहरु बजारमा ल्याइसकेका छन ।