महेन्द्रनगरमा डिशहोम फाईवरनेटको सोरुम

Image Not Foundकाठमाडौं,चैत्र,२५-डिशहोम फाईवरनेटको विक्री तथा विक्रीपछिको सेवा प्रदान गर्न तिलाचौर,महेन्द्रनगर (कञ्चनपुर)मा डिशहोम फाईवरनेट सोरुमको उद्घ्घाटन गरिएको छ।सो सोरुमको सञ्चालन मौभेरा मनि ट्रान्सर्फरले गर्नेछ।

सोरुम उद्घ्घाटन डिशहोमका तर्फवाट सिओओ स्वाईन बिलिङ्ग, सेल्स जनरल म्यानेजर रमेश सापकोटा, नेशनल सेल्स म्यानेजर मनोज शर्मा, एरिया सेल्स म्यानेजर निर्मल आचार्य, सेल्स अफिसर कमल रिमाल, सेल्स अफिसर लक्ष्मी राज जोशी र डिलरका प्रोप्राईटर लक्ष्मिदत्त पाण्डेको उपस्थितिमा सम्पन्न भएको थियो ।

विगत लामो समय देखि डिश मिडिया नेटवर्कसँग सहकार्य गरी डिशहोमको डीटीएच सेवा ग्राहकहरुमाझ पुर्याउँदै आएको मौभेरा मनि ट्रान्सर्फरले अब डिशहोम फाईवरनेट विक्री र विक्रीपछिको सेवा नयाँ सोरुममार्फत दिनेछ । 

१०० भन्दा धेरै ग्राहकलाई डिशहोम फाईवरनेटको सेवा उपलब्ध गराईसकेको मौभेरा मनि ट्रान्सर्फरले अव अझ बढी ग्राहकहरूको माझ पुग्नको लागि पनि यस नयाँ सोरुमले मद्दत गर्ने मौभेरा मनि ट्रान्सर्फरका सञ्चालक दान सिङ बिष्टले बताउनुभयो।आर्थीक खबरबाट