भु पु बिद्यार्थी सँघद्वारा सर्वोदय नि.मा.वि लाई शैक्षीक सामाग्री वितरण

तनहुँ,कार्त्तीक,२०-

तनहूँ जिल्लाको देवघाट गाउपालिका वडा नं.२ मा रहेको श्री सर्वोदय नि मा.वि मा भु पु बिद्दार्थी सँघले शैक्षीक सामाग्री वितरण गरेको छ । 

सर्वोदय नि.मा.वि का विद्यार्थी कम्प्युटर सिक्दै

जिल्लाको दुर्गम कछार क्षेत्र भनेर चिनीने ब्यागन मा रहेको श्री सर्वोदय नि मा बि मा शैक्षिक स्तर उन्नती गर्ने हेतुले शैक्षीक सामाग्री हस्तान्त्ररण गरेको हो । संघले स्कुललाई २ वटा कम्प्यूटर, खेलकुदका सामग्री संगै छात्र बृद्धि प्रदान गरेको छ ।

श्री सर्वोदय नि.मा.वि देवघाट गाँउपालीका वार्ड नं: २ ब्यागन तनहुँ

भु पु बिद्दार्थी सँघले विगत देखि त्याहाँको शैक्षीक स्तरलाई माथी उकास्नको लागी विभिन्न कामहरू गर्दै आईरहेका छन् । भु पु बिद्दार्थी सँघले गरेको राम्रो काम प्रती सोहि विद्यालयका शिक्षक  र विद्यार्थीहरुले सर्हाननीय व्यक्त गर्दै सहयोगको निम्ती धन्यवाद ज्ञापन दिएका थिए ।