असल शासन क्लब बासको उत्प्रेरणात्मक कार्यक्रममा सुचना आयुक्त प्रमुख बास्कोटा

नेपालगन्ज , जेष्ठ, १८-


असल शासन क्लब बाँसको शनिबार  १३७ अौं उत्प्रेरणात्मक कार्यक्रममा शनिवारको ईपिसोडमा राष्ट्रिय सुचना अायोगका प्रमुख अायुक्त कृण्णहरि बास्कोटाले कार्यक्रममा उपस्थित रहेका युवा तथा बालबालिकाहरुलाई उत्प्रेरणात्मक प्रवचन दिनु भएको थियो ।

असल शासन क्लबद्वारा प्रत्येक हप्ता सञ्चालन गरिने कार्यक्रममा अाज सुचना अायुक्त बास्कोटालाई बोलाईएको थियोे । नेपालगन्ज उपमहानगरपालिका वडा न १ धम्वोझीमा रहेको विनायक गेष्ट हाउसको हलमा कार्यक्रम गरिएको थियोे । बासका केन्द्रीय निर्देशक नमस्कार शाहले कार्यक्रमको बारेमा उपस्थिति सबैलाई जानकारी गराउनु साथै बासका शाखा कार्यालयहरुले पनि यस्ता कार्यक्रममा गर्न लागेको बताउनुभएको थियोे।

कार्यक्रमको अाकर्षण केन्द्र बिन्दु रहनु भएको बास्कोटाले जीवन उपयोगी प्रवचन , गर्न हुने र गर्न नहुने कुराहरुको बारेमा प्रष्ट्याउनु भएको थियोे । बासले अाफनो यस उत्प्रेरणात्मक कार्यक्रमको अागामी कार्यक्रम नेपाल कै चर्चित स्पिकर स्पष्ट वक्ता रमेश प्रसाईंलाई ल्याउने निर्देशक शाहले बताउनुभएको थियोे । साथै उक्त कार्यक्रम पश्चात् उडान नेपाल नामक संस्थाको हाजिरी जवाफ प्रतियोगितामा सहभागी भएर प्रथम द्वितीय र तृतीय हुनेहरुलाई प्रमुख अायुक्त बास्कोटा र उडान नेपाल कि संरक्षक अन्जु न्यौपानेले पुरस्कार तथा प्रमाणपत्र वितरण गर्नु भएको थियो ।