ईन्डियन आर्मिमा कार्यरत बोहोरा मनका धनि

सिर्जना बर्देवा,

ओखलढुंगा,जेठ, ९-

बाग्लुङ्ग रायडाडा चौरीमा जन्मीएका ईन्डियन आर्मि तथा कलाकार नरेश बोहोराको अभिनयमा “मनको धनि छु सानू धनको गरिब हुम्ला” बोलको म्यसजिक भिडियो सार्बजनिक भएको छ । सानै देखि संगीतमा रुचि राख्ने बोहोरा आज गिरें तिम्रो नजरमा नामक गितको म्युजिक भिडियो बाट मोडल क्षेत्रमा उदाएका हुन् ।

नरेश बोहोराको शब्द कमल घोसालिको लय अनि पुस्कल शर्मा र सिर्जना नेपाली को स्वोर रहेको जुन गितले संगीत बजारमा राम्रै छाप छोड्यो, शब्द अनि उनकै अभिनयले लाखौ स्रोताको मन जितेको थियो । लैजाउ मुटु झिकेर,जानी जानी धोका,छैन खुसी ओठमा ,रोयो बासुरिूले हजारौं लाखौं स्रोताको मन जित्न सफल भए ।

एक पछि अर्को गर्दै उनले दर्जनौ गितमा अभिनय पनि गरिसकेका छन भने दुई दर्जन भन्दा बढि गितमा लय शब्द भरेका छन । बोहोराको जन्मे हुर्के रायडाडा,मन को धनी छु सानू,गयौ तिमी खुसी लएर,सगै मरम भनेनी मान्छु,आखामा बस्यौ भने त,घरकाले था पार लगायत दर्जनौं गित बजारमा आउने क्रममा रहेका छन् ।

ईन्डियन आर्मिमा कार्यरत रहेर पनि उनले संगीत छेत्रलाई थुप्रै समय दिई दर्शक स्रोताको मन जित्न सफल बनिसकेका बोहोरा यति बेला आफ्नै राजधानी काठमाडौंमा ब्यस्त देखिन्छन् । बोहोराको अभिनय रहेको मनको धनि छु सानू धनको गरिब हुम्ला बोलको गित मा अस्मिता गौतम र संजय बर्देवाको सुमधुर स्वर स्वयम बोहोराको शव्द सिर्जना र संकर शर्माको उत्कृष्ट लय रहेको छ ।

निर्देशक प्रेम थापाको निर्देशन,करण चैसिरको छायांकन रहेको छ भने नबिन घर्ति मगरले भिडियोको सम्पादन गरेका छन् भने अभिनयमा प्रमिसाले बोहोरा लाई साथ दिएकी छिन् । कृष्ण फिल्मस उण्ड एड्भरटाईजिङ्गले दृष्य निर्माण गरेको यस अडियो तथा भिडियो लाई ईमाराल्ड आर्ट स्टुडियोले बजार व्यबस्थापन गरेको छ ।