राष्ट्रिय लोकदोहोरी अवार्ड २०७४ बाट उत्कृष्ट मोडल ५ मा पर्न सफल बुद्धबिर

सिर्जना बर्देवा,

ओखलढुंगा,जेठ,८-

बाग्लुङ्गको गल्कोटमा जन्मीएका मोडल बुद्धबिर थापा अभिनय बिधाको उत्कृष्ट ५ मा पर्न सफल भएका छन । राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गित प्रतिष्ठान उपत्यका समन्वय समितीको आयोजनामा भएको राष्ट्रिय लोकदोहोरी अवार्ड २०७४ बाट उत्कृष्ट ५ मा पर्न सफल भएका हुन ।

आफैमा अब्बल,क्षमतावान मोडल थापा छोटो समयमै अत्यन्त लोक प्रिय बनेका छन । हजारौं दर्शक श्रोताको मुटुको ढुकढुकी बनेका छन । संचारक्षेत्रमा सक्रिय एक कुशल संचारकर्मि रहेकाथापा एकाएक अभिनयमा लागे लगत्तै सफल्ता हात पारेका हुन् ।

दुई बर्षको अन्तरालमासयौं म्यजिक भिडियोमा अभिनय गरिसकेका छन । ६ फिट उचाई र ८५ केजी तौल भएका थापा सबै भन्दा अग्ला मोडल समेत भनेर चिनिन्छन । उनका दर्जनौं गित बजारमा हिट रहेका छन् ।

उसले अभिनय गरेका सयौं गितहरुलाई दर्शक श्रोताले रुचाएका छन् । अग्रजले देखाएको बाटो हिड्ने र प्रतिस्पर्धा गरेरै आफुलाई चिनाउने प्रतिबद्धता समेत थापा ले जनाएका छन् ।